G12E1E332MQ0T0H0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G12E1E332MQ0T0H0N0
JLCPCB Part #
C22437605
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
3.3nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS