G10F1E472MN0B0H0N0
MFR.Part #
G10F1E472MN0B0H0N0
JLCPCB Part #
C22437604
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
300V 4.7nF Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS