G08F1E222MN0B0H0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
G08F1E222MN0B0H0N0
JLCPCB Part #
C22437599
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
2.2nF 300V Y2 ±20% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS