BRCS060N04SZC
MFR.Part #
BRCS060N04SZC
JLCPCB Part #
C22435010
Package
PDFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.5V@250uA 37W 390pF 40V 42pF 60A 6mΩ@10V N-Channel PDFN-8(5x6) MOSFETs ROHS