MBRD10150CT
Extended
Manufacturer
Foshan Blue Rocket Elec
MFR.Part #
MBRD10150CT
JLCPCB Part #
C22400496
Package
TO-252
Description
1 Pair Common Cathode 100A 10uA@150V 150V 5A 950mV@10A TO-252 Schottky Diodes ROHS