SMRH104R-100N(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SMRH104R-100N(f)
JLCPCB Part #
C241244
Package
SMD,10x10mm
Description
10uH 3A 65mΩ ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS