SMRH127-6R8M(f)
MFR.Part #
SMRH127-6R8M(f)
JLCPCB Part #
C241231
Package
SMD,12x12mm
Description
14mΩ 6.8uH 8.5A ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS