SM1054-100M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM1054-100M(f)
JLCPCB Part #
C241200
Package
SMD,10x9mm
Description
1.7A 10uH 90mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS