SM7850-680M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM7850-680M(f)
JLCPCB Part #
C241192
Package
SMD,7.8x7mm
Description
280mΩ 68uH 850mA ±20% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS