SM5845-220M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM5845-220M(f)
JLCPCB Part #
C241181
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.11A 180mΩ 22uH ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS