SM5845-3R3M(f)
Extended
- Manufacturer
- CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
- MFR.Part #
- SM5845-3R3M(f)
- JLCPCB Part #
- C241177
- Package
- SMD,5.8x5.2mm
- Description
- 2A 3.3uH 30mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS