SM5845-2R2M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM5845-2R2M(f)
JLCPCB Part #
C241176
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
2.2A 2.2uH 26mΩ ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS