SM4532-221M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-221M(f)
JLCPCB Part #
C241174
Package
SMD,4.5x4mm
Description
2.6Ω 200mA 220uH ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS