SM4532-101M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-101M(f)
JLCPCB Part #
C241173
Package
SMD,4.5x4mm
Description
1.35Ω 100uH 400mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS