SM4532-680M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-680M(f)
JLCPCB Part #
C241172
Package
SMD,4.5x4mm
Description
370mA 68uH 930mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS