SM4532-470M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-470M(f)
JLCPCB Part #
C241171
Package
SMD,4.5x4mm
Description
47uH 540mA 844mΩ ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS