SM4532-330M(f)
Extended
Manufacturer
CEC(Shenzhen Zhenhua Fu Elec)
MFR.Part #
SM4532-330M(f)
JLCPCB Part #
C241170
Package
SMD,4.5x4mm
Description
33uH 540mΩ 640mA ±20% SMD,4.5x4mm Power Inductors ROHS