SMPQ1306-110MT
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMPQ1306-110MT
JLCPCB Part #
C22396363
Package
SMD,13x12.8mm
Description
11uH 9.1mΩ 9.5A 9.5A ±20% SMD,13x12.8mm Power Inductors ROHS