49S-32.00-20-10-10/A
MFR.Part #
49S-32.00-20-10-10/A
JLCPCB Part #
C240952
Description
-20℃~+70℃ 20pF 32MHz Through Hole Crystal Oscillator ±10ppm ±10ppm HC-49S Crystals ROHS