G07B1E101KQ0T0S0N0
MFR.Part #
G07B1E101KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C240899
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS