Q09F1D222MQ0T0S0N0
MFR.Part #
Q09F1D222MQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C240896
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS