Q07E1D331KQ0T0S0N0
MFR.Part #
Q07E1D331KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C240889
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 330pF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS