Q10B1D681KQ0T0S0N0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
Q10B1D681KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C240887
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 400V 680pF CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS