Q07B1D151KQ0T0S0N0
MFR.Part #
Q07B1D151KQ0T0S0N0
JLCPCB Part #
C240883
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 150pF 400V CQC、CUL、KTL Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS