G14F1D103MN0B0S0N0
MFR.Part #
G14F1D103MN0B0S0N0
JLCPCB Part #
C240881
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 10nF 250V CQC、CUL、KTL Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS