KH-6X6X10H-B2J-FS
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-6X6X10H-B2J-FS
JLCPCB Part #
C22392444
Package
Plugin,6.2x6.2mm
Description
-20℃~+70℃ 10mm 12V 50mA 6.2mm 6.2mm No PC Pin Right Angle Round Button SPST Without Bracket 插件,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS