KH-6X6X6.5H-B3J
MFR.Part #
KH-6X6X6.5H-B3J
JLCPCB Part #
C22392420
Package
Plugin-3P,6.2x6.2mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 50mA 6.5mm 6mm 6mm No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-3P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS