KH-6X6X7.5H-Z2J
MFR.Part #
KH-6X6X7.5H-Z2J
JLCPCB Part #
C22392359
Package
Plugin,6.2x6.2mm
Description
-20℃~+70℃ 12V 50mA 6.2mm 6.2mm 7.5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS