H1OEL89CSC-SUGYLC-7.3728M
MFR.Part #
H1OEL89CSC-SUGYLC-7.3728M
JLCPCB Part #
C22391838
Description
-20℃~+70℃ 20pF 7.3728MHz Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±30ppm HC-49S Crystals ROHS