PC0J221MC070Z28CR0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
PC0J221MC070Z28CR0
JLCPCB Part #
C240576
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 2mm 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS