VH1H470MF065000CE0
MFR.Part #
VH1H470MF065000CE0
JLCPCB Part #
C240519
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 47uF 50V 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS