KS200M471SI222*40TA-1B3Et
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
KS200M471SI222*40TA-1B3Et
JLCPCB Part #
C22388868
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 22mm 3000hrs@105℃ 40mm 470uF ±20% Plugin,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS