PBD035M221F080RR1B
Extended
Manufacturer
BERYL Electronic Tech
MFR.Part #
PBD035M221F080RR1B
JLCPCB Part #
C22388851
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
220uF 35V 8mm 8mm Polymer ±20% Plugin,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS