RP2G561MT350S68CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
RP2G561MT350S68CE0
JLCPCB Part #
C240476
Package
Plugin,D40xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 560uF ±20% 插件,D40xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS