HP2F102MS500S68CE0
Extended
Manufacturer
Changzhou Huawei Elec
MFR.Part #
HP2F102MS500S68CE0
JLCPCB Part #
C240381
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 315V 35mm 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS