ESD5681N12-2/TR
MFR.Part #
ESD5681N12-2/TR
JLCPCB Part #
C240205
Package
DFN1006-2L
Description
-40℃~+85℃ 1 12V 15V 18A@8/20us 1nA 24V 80pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional DFN1006-2L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS