SMMS0650-8R2MT
MFR.Part #
SMMS0650-8R2MT
JLCPCB Part #
C22384815
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
45mΩ 5A 6A 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS