SMMS0630-680MT
MFR.Part #
SMMS0630-680MT
JLCPCB Part #
C22384812
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5A 1A 580mΩ 68uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS