FXL2213-2R2-M
MFR.Part #
FXL2213-2R2-M
JLCPCB Part #
C22378753
Package
SMD,23.5x22mm
Description
1.25mΩ 2.2uH 48A 48A Molded Inductor ±20% SMD,23.5x22mm Power Inductors ROHS