ESD5641D12-3/TR
MFR.Part #
ESD5641D12-3/TR
JLCPCB Part #
C239778
Package
DFN2x2-3L
Description
-40℃~+85℃ 1 1.2nF 12V 150A@8/20us 15V 1nA 27V 4kW@8/20us IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional DFN2x2-3L ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS