RCA06510RJLF
MFR.Part #
RCA06510RJLF
JLCPCB Part #
C22370007
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS