RCA053K9FLF
MFR.Part #
RCA053K9FLF
JLCPCB Part #
C22370004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS