RCA0515RFLF
MFR.Part #
RCA0515RFLF
JLCPCB Part #
C22369991
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS