RCA054K99FLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA054K99FLF
JLCPCB Part #
C22369989
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.99kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS