RCA0375KJLF
MFR.Part #
RCA0375KJLF
JLCPCB Part #
C22369957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS