RCA0364K9FLF
MFR.Part #
RCA0364K9FLF
JLCPCB Part #
C22369905
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS