RCA031K2FLF
MFR.Part #
RCA031K2FLF
JLCPCB Part #
C22369820
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS