RCA031K5FLF
MFR.Part #
RCA031K5FLF
JLCPCB Part #
C22369819
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS