RCA0312KFLF
MFR.Part #
RCA0312KFLF
JLCPCB Part #
C22369804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS