RCA034K99FLF
MFR.Part #
RCA034K99FLF
JLCPCB Part #
C22369794
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS